100

Diósy Antal (1895-1977)

Felolvasás (Shakespeare Viharját olvassa Nagyajtai Teréz)

Technika: akvarell, papír
Méret: 28 x 38 cm
j.j.l.: Diósy Antal
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%