Diósy Antal (1895-1977)

Felolvasás (Shakespeare Viharját olvassa Nagyajtai Teréz)

Technika: akvarell, papír
Méret: 28 x 38 cm
j.j.l.: Diósy Antal

Ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)