5

Szabó Vladimir (1905-1991)

Felszabadulás tér (Ferenciek tere)

rézkarc, papír
22 x 35 cm
j.j.l.: Szabó V.
Kikiáltási ár: 22 000 Ft (71 EUR*, 77 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 24 000 Ft