79

feLugossy László (1947)

Valahol összeérve

Technika: vegyes technika, vászonra kasírozott papír
Méret: 40 x 60 cm
j.j.l.: feLugossy L.
HUF 450 000 — 550 000
EUR 1 250 — 1 528
USD 1 376 — 1 682

Kikiáltási ár: 280 000 Ft (778 EUR*, 856 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%