216

Mózes Katalin (1951)

Fény és lent

olaj, karton, 100 x 70 cm, j.j.l.: MK, j.b.l.: 2012

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
PSG tétel