9

Kondor Attila (1974)

Fénykönyv

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 80 cm
j.h.: Kondor Attila 2014
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)