254

Pataky A. jelzéssel

Ferenc József portréja

olaj, vászon, 48 x 38 cm, j.b.l.: Pataky A. 1919
(restaurálásra szorul)
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%