110

Kohlmann Andor (?-?)

Ferenc József portréja

Technika: olaj, vászon
Méret: 61,5 x 35,5 cm
j.b.l.: Kohlmann Andor 1893
HUF 130 000 — 170 000
EUR 418 — 546
USD 452 — 591

Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%