141

Ferenczy Valér (1885-1954)

Akt zöldben

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Ferenczy Valér
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00