79

Szász Endre (1926-2003)

Férfi portré

Technika: olaj, falemez
Méret: 45 x 45 cm
j.j.l.: Szász Endre
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00