110

Tornai Gyula (1861-1928)

Férfiportré

Technika: olaj, falemez
Méret: 70 x 48 cm
j.j.l.: Tornai Gyula 912
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%