170

Böhm, Leopold

Férfiportré kutyával

olaj, vászon, 90 x 75 cm, j.j.l.: Leopold J. 1838
VÉDETT
szerepelt a BÁV 26. aukcióján 1971 decemberében, 30. tételszámon
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%