128

Szász Endre (1926-2003)

Férfiportré madaras sisakkal

olaj, lemez, 45 x 45 cm, j.j.l.: Szász E certifikáttal
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%