163

Felekiné Gáspár Anni (1902-1992)

Festő és modellje (1953)

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 80 cm
j.b.l.: F. Gáspár A. 1953
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%