Rottman Mozart: Festő és modellje

112

Rottmann Mozart (1874-1961)

Festő és modellje

Technika: olaj, vászon
Méret: 95 x 125 cm
j.b.l.: Rottmann M
HUF 700 000 — 900 000
EUR 2 249 — 2 892
USD 2 434 — 3 130

Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%