88

Rottmann Mozart (1874-1961)

Festő és modellje

Technika: olaj, vászon
Méret: 95 x 125 cm
j.b.l.: Rottmann M
HUF 550 000 — 700 000
EUR 1 767 — 2 249
USD 1 913 — 2 434

Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30