148

Herman Lipót (1884-1972)

Festő és modellje a parkban

Technika: olaj, vászon
Méret: 75,5 x 100,5 cm
j.j.l.: Herman
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%