Szilvásy Nándor: Festőnők
Szilvásy Nándor: Festőnők
Szilvásy Nándor: Festőnők

176

Szilvásy Nándor (1927-2011)

Festőnők

Technika: olaj, vászon
Méret: 140 x 210 cm
j.j.l.: Szilvásy 2007
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 820 EUR*, 5 216 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%