165

Feszty Árpád (1856-1914)

Hajómalom

Technika: olaj, karton
Méret: 33 x 48 cm
j.j.l.: Feszty Árpád
hátoldalon: BÁV 36. aukciós etikett
HUF 150 000 — 200 000
EUR 417 — 556
USD 459 — 612

Kikiáltási ár: 80 000 Ft (222 EUR*, 245 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00