Szobonya Mihály (1855-1898)

Fiatal lány népviseletben

Technika: olaj, kasírozott vászon
Méret: 61,5 x 29 cm
j.j.l.: Szobonya Mihály
hátoldalon: BÁV 36. aukciós etikett