103

Bukta Imre (1952)

Fiatalítás

Technika: litográfia, papír
Méret: 72 x 50 cm
j.j.l.: Bukta Imre 1999, középen: 65/65
HUF 140 000 — 180 000
EUR 450 — 578
USD 487 — 626

Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%