288

Fiedler Ferenc (1921-2001)

Törésvonal

Technika: színezett litográfia, papír
Méret: 52 x 41 cm
j.j.l.: Fiedler
j.b.l.: 33/150
HUF 250 000 — 350 000
EUR 694 — 972
USD 765 — 1 070

Kikiáltási ár: 150 000 Ft (417 EUR*, 459 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00