53

Dobroszláv József (1932-2016)

Finn táj

akvarell, papír, 35 x 48 cm, j.b.l.: Dobroszláv József
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%