Fischer díszedény posztamenssel

6

Technika: festett, mázas fajansz, festett fa
Méret: 46 + 85 cm
jelzett: kékkel bélyegzett Fischer J. Budapest Patent márkajelzés, restaurált
Kikiáltási ár: 1 650 000 Ft (5 302 EUR*, 5 738 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%