33

Than Mór (1828-1899)

Fiume

Technika: olaj, papír
Méret: 18 x 23 cm
j.b.l.: Than Mór Fiume
HUF 220 000 — 300 000
EUR 707 — 964
USD 765 — 1 043

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%