192

Magyar festő, XIX. század

Fiúportré

Technika: olaj, vászon
Méret: 54 x 43 cm
j.b.k.: olvashatatlan
HUF 200 000 — 300 000
EUR 643 — 964
USD 696 — 1 043

Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 180 000 Ft