278

Flamand állóóra

jelzett: Stephanus Batsó Rima Sombatini
fenyő alapon dió borítás
római számos számlap
felhúzós szerkezet (kulcs, súly, inga)
faliórából átalakítva,
195x35x21cm
XVIII. sz. vége
Kikiáltási ár: 900 000 Ft (2 892 EUR*, 3 130 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%