317

Nagy Dániel Ferenc (1888-1964)

Fogatok a piac mellett, 1924

Technika: olaj, karton
Méret: 18 x 25 cm
j.j.l.: Nagy Dániel F. 924 14.
Kikiáltási ár: 28 000 Ft (90 EUR*, 97 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%