Benedek Jenő, id.: Folyóöböl

Benedek Jenő, id. (1906-1987)

Folyóöböl

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 80 cm
j.b.l.: Benedek

Ár: 250 000 Ft (694 EUR*, 765 USD*)