112

Mednyánszky László, báró (1852-1919)

Folyópart

Technika: olaj, kartonra kasírozott vászon
Méret: 28 x 37 cm
j.j.l.: Mednyánszky
j.h.: Hagyatéki bélyegző
HUF 1 300 000 — 1 600 000
EUR 4 177 — 5 141
USD 4 521 — 5 564

Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 571 EUR*, 2 782 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%