3

Vitáris Gábor (1989)

Fonyódi dombok (2022)

Technika: akvarell, papír
Méret: 30 x 40 cm
j.j.l.: Vitáris
HUF 90 000 — 120 000
EUR 250 — 333
USD 275 — 367

Kikiáltási ár: 65 000 Ft (181 EUR*, 199 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00