213

Konfár Gyula (1933-2008)

Forradalom

olaj, farost; 122x220 cm
j.j.l.: Konfár 962, Munkácsy-díjas művész
Részben jótékonyságra felajánlott tétel.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 820 EUR*, 5 216 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%