139

Zilzer Gyula (1898-1969)

Forradalom

litográfia, papír, 34 x 25 cm, j.b.l.: Z.GY.23.
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (39 EUR*, 42 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%