Zilzer Gyula: Forradalom, A gép, Gond, Ópium

Zilzer Gyula (1898-1969)

Forradalom, A gép, Gond, Ópium

Technika: litográfia, papír
Méret: 32 x 14 cm
j.j.l.: Zilzer Gy
  • Nyertes licit: 80 000 Ft