6014

Muzsnay Ákos (1945)

Forradalom emlékére 13/25 (1977)

Technika: rézkarc, papír
Méret: 63,5 x 37 cm
j.j.l.: Muzsnai Ákos 1977
  • Nyertes licit: 10 000 Ft