Francia komód
Francia komód

557

Francia komód (Bedő hagyaték)

19. század második fele
öntött aranyozott bronz veretekkel
faragott lábakkal
Kikiáltási ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%