18

Frank Frigyes (1890-1976)

Fák napsütésben

Technika: tempera, akvarell, papír
Méret: 36,5 x 49 cm
j.j.l.: Frank Frigyes
HUF 100 000 — 200 000
EUR 278 — 556
USD 306 — 612

Kikiáltási ár: 70 000 Ft (194 EUR*, 214 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00