Frank Frigyes (1890-1976)

Virágcsendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 58,5 x 49 cm
j.b.l.: Frank Frigyes

Ár: 370 000 Ft (1 028 EUR*, 1 131 USD*)