FUBRUÁRI ONLINE AUKCIÓNK KATALÓGUSA!

Kedves Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

FEBRUÁRI ONLINE KAMARA ÁRVERÉSÜNK katalógusát megtekintheti itt!

Induló műtárgytípusok: klasszikus és 20. századi modern festmények és sokszorosított grafikák, szobrok, ezüstök, ékszer és bútor! (vannak újraindítások is!)

Licitzárás: február 14-én, 20.00-kor!
A már szokásos módon, ún. „villámáron” (kikiáltási ár + 40%) az aukción induló műtárgyak azonnal megvehetőek, és ezt rögtön jelezzük a katalógusban! („Villámáron elkelt”). Amennyiben a tárgyon már van licit, akkor azt villámáron nem értékesíthetjük, csak az aukción.
Az árverésre bocsátott műtárgyak megtekinthetőek galériánkban hétköznaponként 10.00-18.00 között, szombaton 10.00-14.00 között.

Járitz Józsa (1893-1986): Virágcsendélet az eredeti két "modell kaspóval" (olaj, vászon, 60 x 80 cm, j.j.f.: Járitz, a képen szereplő eredeti két vázával) Kikiáltási ár: 480.000 HUF

* * *

Az online árverés részleteiről és következő árveréseinkről további tájékoztatással szolgálunk a www.pinteraukcioshaz.hu oldalon, valamint lenti elérhetőségeinken.

Alábbi árveréseinkre a műtárgyfelvétel folyamatos! Havi árveréseinkre keresünk: klasszikus 20. századi modern kvalitásos festményeket, szobrokat, műtárgyakat, ezüst- és arany tárgyakat, nagyértékű bútorokat, órákat és kiegészítőket.
Tematikus árveréseinkre keresünk:
- szocreál festményeket, műtárgyakat, szobrokat 1945-től 1962-ig
- Zsolnay tárgyakat az alapítástól napjainkig
-mindent, ami Buda és Pest
-ÚJ TEMATIKÁNKHOZ: Aktokat

Tisztelettel és szeretettel várjuk Önöket!

Pintér Péter és Sonja, valamint a galéria munkatársai:
Forgács Gergely, Mádai Nándor, Papp Zoltán és Pintér Ambrus

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
info@pinterantik.hu Telefon: 00 36 1 311-30-30