25

Czencz János (1885-1960)

Fürdőző aktok

Technika: akvarell, papír
Méret: 18 x 26 cm
j.b.l.: Czencz J. 910
Kikiáltási ár: 38 000 Ft (122 EUR*, 132 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%