41

Herman Lipót (1884-1972)

Fürdőző nők patakparton

Technika: olaj, vászon
Méret: 55 x 65 cm
j.b.l.: Hermann
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%