108

Herman Lipót (1884-1972)

Fürdőzők

olaj, vászon
75 x 99 cm
j. j. l. Herman Lipót
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%