24

Klie Zoltán (1897-1992)

Fürdőzők

Technika: olaj, farost
Méret: 100 x 133 cm
j.j.l.: Klie
Kikiáltási ár: 950 000 Ft (3 053 EUR*, 3 304 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%