273

Szőke Győző (1899-1974)

Fürdőzők a Tiszánál

Technika: olaj, vászon
Méret: 53 x 120,5 cm
j.b.l.: Szőke
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%