263

Csáki-Maronyák József

Fürdőzők I.

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Csáki-Maronyák J
HUF 450 000 — 600 000
EUR 1 250 — 1 667
USD 1 376 — 1 835

Kikiáltási ár: 280 000 Ft (778 EUR*, 856 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%