Füredi Gábor (1955)

Kata Marán

Technika: akril, vászon
Méret: 60 x 60 cm
j.j.l.: FG

keret nélkül
Kikiáltási ár: 55 000 Ft (153 EUR*, 168 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Jelenlegi licit: 65 000 Ft
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00