Fürtös György (1939-2010)

Cseresznyék

Technika: akvarell, papír
Méret: 19 x 27,5 cm
j.j.l.: Fürtös, j.b.l.: 1956

Ár: 21 000 Ft (58 EUR*, 64 USD*)