161

Gallé Tibor (1896-1944)

Fűzfák - Putri

Technika: rézkarc, papír
Méret: 12 x 16 cm
j.j.l.: Gallé Tibor 1927
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (42 EUR*, 46 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%