57

G. Hunt & J. Moore

Scene Upon the Teracce of the Great Dagon Pagoda

Technika: színezett litográfia, papír
Méret: 26 x 37 cm
j.j.l. : G. Hunt, j.b.l.: J. Moore
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (83 EUR*, 92 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%