Gábor Móric (1889-1987)

Csendélet gyümölcsökkel

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 50 x 50 cm
j.j.l.: Gábor M

Ár: 160 000 Ft (444 EUR*, 489 USD*)